מתקני תצוגה לחנויות

מתקני תצוגה לחנויות

מעמד תצוגה שולחני מקרטון

קופסת קרטון עמידה, מעוצבת ומחוזקת המתוכננת להכיל בתוכה את כל חוברות הסדרה בכמות של חוברת אחת מכל סוג, סך הכל כ-150 חוברות. מתאימה לתצוגה בחנויות אשר אין באפשרותן להעמיד את מעמד התצוגה הרצפתי. מידות המעמד: רוחב חזית המעמד - 25 ס"מ, אורך דופן המעמד - 30 ס"מ (כעומק מדף תצוגה סטנדרטי), גובה החוברות במעמד - 27 ס"מ.

מתקני תצוגה לחנויות - מעמד רצפתי

מעמד תצוגה רצפתי ממתכת

מעמד תצוגה רצפתי נייד על גלגלים, בעל 16 תאי תצוגה בהן מונחות החוברות בחלוקה על פי נושאים וגילאים. המעמד מתוכנן להכיל עד 500 חוברות עבודה, כלומר, כ-3 חוברות מכל סוג בממוצע. הרכב תכולת המעמד נקבע על פי נסיוננו הרב ומתבסס על רצוננו המשותף שהתכולה תתאים לקהל היעד בנקודת המכירה. מידות המעמד: רוחב חזית - 32 ס"מ, גובה - 160 ס"מ, שטח רצפה לשימוש המתקן בעת סיבוב - 45x45 ס"מ. מעמד רצפתי זה קיים גם עם 3 קומות תצוגה, במקום 4, ואז גובהו 120 ס"מ ותכולתו היא עד 370 חוברות.

מתקני תצוגה לחנויות של חוברות נירים לילדים

מתקני תצוגה לחנויות מבית דולב הוצאה לאור מותאמים באופן מושלם להצגת חוברות נירים לילדים ושאר חוברות פעילות ומשחק לילדים ומבוגרים של ההוצאה לאור. הם נוחים לשימוש, בעלי גלגלים וניתנים להזזה  ממקום למקום בקלות על פי הצורך ומאפשרים ללקוחותיכם גישה לעיון בחוברות השונות. הגדילו מכירות וספקו שירות מיטבי ללקוחותיכם באמצעות מתקני תצוגה לחנויות של דולב הוצאה לאור.